Millainen talo teille tehtäisiin?
Ota yhteyttä talomyyjääsi.

LÄHIN MYYJÄSI >

Espoo

Jari Halmesuo

Jari Halmesuo

050 3377 709

jari.halmesuo@jukkatalo.fi

Lue lisää

Espoo, Inkoo, Kirkkonummi

Jyrki Määttä

Jyrki Määttä

0400 515 160

jyrki.maatta@jukkatalo.fi

Lue lisää

Hyvinkää, Vantaa, Helsinki

Jussi Hovi

Jussi Hovi

040 590 4090

jussi.hovi@jukkatalo.fi

Lue lisää

Hämeenlinna

Seppo Kervinen

Seppo Kervinen

0400 468 657

seppo.kervinen@jukkatalo.fi

Lue lisää

Joensuu

Jouko Heiskanen

Jouko Heiskanen

0500 574 200

jouko.heiskanen@jukkatalo.fi

Lue lisää

Joensuu

Heimo Lehikoinen

Heimo Lehikoinen

0400 371 198

heimo.lehikoinen@jukkatalo.fi

Lue lisää

Jyväskylä

Niko Kaulio

Niko Kaulio

040 549 8167

niko.kaulio@jukkatalo.fi

Lue lisää

Järvenpää

Leila Eloranta

Leila Eloranta

040 6341 794

leila.eloranta@jukkatalo.fi

Lue lisää

Kalajoki, Raahe, Pyhäjoki

Matti Korpela

Matti Korpela

0440 383 860

matti.korpela@jukkatalo.fi

Lue lisää

Kankaanpää

Jukka Tutti

Jukka Tutti

050 367 4040

jukka.tutti@jukkatalo.fi

Lue lisää

Kemi, Ii

Tiina Kantola

Tiina Kantola

040 661 9884

tiina.kantola@jukkatalo.fi

Lue lisää

Kokkola, Ylivieska, Sievi

Juha Tervamäki

Juha Tervamäki

050 586 3034

juha.tervamaki@jukkatalo.fi

Lue lisää

Kouvola

Juha Korhonen

Juha Korhonen

040 680 8553

juha.korhonen@jukkatalo.fi

Lue lisää

Kuopio

Petri Koskinen

Petri Koskinen

0400 206 245

petri.koskinen@jukkatalo.fi

Lue lisää

Lahti

Lari Kuikka

050 571 8377

lari.kuikka@jukkatalo.fi

Lue lisää

Lappeenranta

Pia Westerlund

Pia Westerlund

050 406 9462

pia.westerlund@jukkatalo.fi

Lue lisää

Mikkeli

Karri Kuisma

Karri Kuisma

040 631 3787

karri.kuisma@jukkatalo.fi

Lue lisää

Muonio

Markus Ilmola

Markus Ilmola

050 593 7730

markus.ilmola@jukkatalo.fi

Lue lisää

Oulu

Joel Huotari

Joel Huotari

045 1338 567

joel.huotari@jukkatalo.fi

Lue lisää

Oulu

Pauliina Haukipuro

Pauliina Haukipuro

040 630 7097

pauliina.haukipuro@jukkatalo.fi

Lue lisää

Pori

Sari Uusitalo

040 709 2531

sari.uusitalo@jukkatalo.fi

Lue lisää

Porvoo, Sipoo

Atte Kämäräinen

Atte Kämäräinen

050 5165 275

atte.kamarainen@jukkatalo.fi

Lue lisää

Rauma

Janne Kohonen

040 630 7590

janne.kohonen@jukkatalo.fi

Lue lisää

Salo, Lohja, Turku

Matias Pitkänen

Matias Pitkänen

040 707 4281

matias.pitkanen@jukkatalo.fi

Lue lisää

Tampere, Pirkkala

Petteri Uusi-Erkkilä

Petteri Uusi-Erkkilä

045 174 3999

petteri.uusi-erkkila@jukkatalo.fi

Lue lisää

Tampere

Marco Rosengren

Marco Rosengren

0400 739 641

marco.rosengren@jukkatalo.fi

Lue lisää

Turku

Jouni Sandvik

Jouni Sandvik

0400 729 504

jouni.sandvik@jukkatalo.fi

Lue lisää

Vaasa, Seinäjoki

Aapo Koskimäki

Aapo Koskimäki

040 6621 970

aapo.koskimaki@jukkatalo.fi

Lue lisää

Vantaa, Espoo, Helsinki

Matti Muhola

040 662 8342

matti.muhola@jukkatalo.fi

Lue lisää

Myyjävideot

Sari uusitalo toimivien tilojen toteuttaja

Sari uusitalo toimivien tilojen toteuttaja

Jukka tutti rakennuttajan peruskivi

Jouko heiskanen 1500 talon mies