Millainen talo teille tehtäisiin?
Ota yhteyttä talomyyjääsi.

LÄHIN MYYJÄSI >

Kotiunelmien Revontuliviikot 12.1.-17.3.2019 - Nyt tuhansien edut rakentajille! TUTUSTU

Espoo

Jari Halmesuo

Jari Halmesuo

050 3377 709

jari.halmesuo@jukkatalo.fi

Petikontie 1, 01720 Vantaa (tsto), myyntialue Espoo

Espoo, Inkoo, Kirkkonummi

Jyrki Määttä

Jyrki Määttä

0400 515 160

jyrki.maatta@jukkatalo.fi

Petikontie 1, 01720 Vantaa (tsto), myyntialue Espoo

Hyvinkää

Jussi Hovi (Hyvinkää)

Jussi Hovi (Hyvinkää)

040 590 4090

jussi.hovi@jukkatalo.fi

Valtakatu 1, 05800 Hyvinkää

Hämeenlinna

Seppo Kervinen

Seppo Kervinen

0400 468 657

seppo.kervinen@jukkatalo.fi

Viipurintie 7, 13200 Hämeenlinna

Joensuu

Jouko Heiskanen

Jouko Heiskanen

0500 574 200

jouko.heiskanen@jukkatalo.fi

Teollisuuskatu 13, 80100 Joensuu

Joensuu

Heimo Lehikoinen

Heimo Lehikoinen

0400 371 198

heimo.lehikoinen@jukkatalo.fi

Teollisuuskatu 13, 80100 Joensuu

Jyväskylä

Niko Kaulio

Niko Kaulio

040 549 8167

niko.kaulio@jukkatalo.fi

Vapaaherrantie 2, Tourukeskus, 40100 Jyväskylä

Järvenpää

Leila Eloranta

Leila Eloranta

040 6341 794

leila.eloranta@jukkatalo.fi

Mannilantie 10B, 04400 Järvenpää

Kalajoki, Raahe, Pyhäjoki

Matti Korpela

Matti Korpela

0440 383 860

matti.korpela@jukkatalo.fi

Kalajoki

Kankaanpää

Jukka Tutti

Jukka Tutti

050 367 4040

jukka.tutti@jukkatalo.fi

Sarakatu 5, 38700 Kankaanpää

Kemi, Ii

Tiina Kantola

Tiina Kantola

040 661 9884

tiina.kantola@jukkatalo.fi

Ii, Simo, Kemi

Kerava

Mirka Rautavuori, Kerava

Mirka Rautavuori, Kerava

050 379 99 20

mirka.rautavuori@jukkatalo.fi

Mannilantie 10B, 04400 Järvenpää, myyntialue Kerava

Kouvola

Juha Korhonen

Juha Korhonen

040 680 8553

juha.korhonen@jukkatalo.fi

Kauppalankatu 15, 45100 Kouvola

Kuopio

Petri Koskinen

Petri Koskinen

0400 206 245

petri.koskinen@jukkatalo.fi

Haapaniemenkatu 21, 70110 Kuopio

Lahti

Lari Kuikka

050 571 8377

lari.kuikka@jukkatalo.fi

Vesijärvenkatu 38, 15140 Lahti

Lappeenranta

Pia Westerlund

Pia Westerlund

050 406 9462

pia.westerlund@jukkatalo.fi

Valtakatu 38 lh 3, 53100 Lappeenranta

Mikkeli

Timo Laitinen

040 566 7348

timo.laitinen@jukkatalo.fi

Mikkeli

Muonio

Markus Ilmola

Markus Ilmola

050 593 7730

markus.ilmola@jukkatalo.fi

Puthaanrannantie 18, 99300 Muonio

Oulu

Joel Huotari

Joel Huotari

045 1338 567

joel.huotari@jukkatalo.fi

Kempeleentie 7b 90400 Oulu

Oulu

Pauliina Haukipuro

Pauliina Haukipuro

040 630 7097

pauliina.haukipuro@jukkatalo.fi

Kempeleentie 7 B, 90400 Oulu

Pori

Sari Uusitalo

040 709 2531

sari.uusitalo@jukkatalo.fi

Pohjoiskauppatori 3, 28100 Pori

Porvoo, Sipoo

Atte Kämäräinen

Atte Kämäräinen

050 5165 275

atte.kamarainen@jukkatalo.fi

Mannerheiminkatu 28, 06100 Porvoo

Rauma

Janne Kohonen

040 630 7590

janne.kohonen@jukkatalo.fi

Nortamonkatu 18, 26100 Rauma

Salo, Lohja, Turku

Matias Pitkänen

Matias Pitkänen

040 707 4281

matias.pitkanen@jukkatalo.fi

Helsingintie 17, 24100 Salo

Tampere, Pirkkala

Petteri Uusi-Erkkilä

Petteri Uusi-Erkkilä

045 174 3999

petteri.uusi-erkkila@jukkatalo.fi

Tampere

Tampere

Marco Rosengren

Marco Rosengren

0400 739 641

marco.rosengren@jukkatalo.fi

Palmrothintie 2, 33950 Pirkkala, Tampere

Turku

Jouni Sandvik

Jouni Sandvik

0400 729 504

jouni.sandvik@jukkatalo.fi

Satakunnantie 162, 20320 Turku

Vaasa, Seinäjoki

Aapo Koskimäki

Aapo Koskimäki

040 6621 970

aapo.koskimaki@jukkatalo.fi

Opistokatu 11, 65100 Vaasa

Vantaa

Jussi Hovi, Vantaa

Jussi Hovi, Vantaa

040 590 4090

jussi.hovi@jukkatalo.fi

Petikontie 1, 01720 Vantaa (tsto), myyntialue: Helsinki ja Vantaa

Vantaa

Mirka Rautavuori, Vantaa

Mirka Rautavuori, Vantaa

050 379 99 20

mirka.rautavuori@jukkatalo.fi

Petikontie 1, 01720 Vantaa (tsto) myyntialue Vantaa

Vantaa, Espoo, Helsinki

Matti Muhola

040 662 8342

matti.muhola@jukkatalo.fi

Petikontie 1, 01720 Vantaa

Ylivieska

Sakari Myllyneva

044 5045 840

sakari.myllyneva@jukkatalo.fi

Asemakatu 4, 84100 Ylivieska

Myyjävideot

Sari uusitalo toimivien tilojen toteuttaja

Sari uusitalo toimivien tilojen toteuttaja

Jukka tutti rakennuttajan peruskivi

Jouko heiskanen 1500 talon mies

Ota yhteyttä tai pyydä tarjous

Rakennan:

Rakennuspaikkakunta/ -alue on tiedossa:

Kirjoita halutessasi viesti: