Millainen talo teille tehtäisiin?
Ota yhteyttä talomyyjääsi.

Jos lähin Jukkatalon toimipiste ei sijaitse paikkakunnallasi, sovi tapaaminen kotiisi lähimmän toimipisteen talomyyjän kanssa. Sinua lähimmän toimipisteen löydät käyttämällä hakukenttää.

LÄHIN MYYJÄSI >

#raksakesä2020 alkaa nyt! Tee talokaupat 30.11. mennessä - saat tuhansien eurojen edut!

VantaaPetikontie 1,
01720 Vantaa

Jyrki Määttä

Jyrki Määttä

0400 515 160

jyrki.maatta@jukkatalo.fi

Myyntialue:
Espoo, Hanko, Kirkkonummi, Raasepori, Siuntio, Kauniainen, Inkoo

Matti Muhola

Matti Muhola

040 662 8342

matti.muhola@jukkatalo.fi

Myyntialue:
Espoo, Helsinki, Vantaa, Kirkkonummi

Jari Halmesuo

Jari Halmesuo

050 3377 709

jari.halmesuo@jukkatalo.fi

Myyntialue:
Helsinki, Espoo, Kauniainen, Kirkkonummi, Siuntio,

Jussi Hovi

Jussi Hovi

040 590 4090

jussi.hovi@jukkatalo.fi

Myyntialue:
Vantaa, Helsinki, Hyvinkää, Hausjärvi, Hämeenkoski, Karkkila, Loppi, Nurmijärvi, Riihimäki

Mirka Rautavuori

Mirka Rautavuori

050 379 99 20

mirka.rautavuori@jukkatalo.fi

Myyntialue:
Kerava, Vantaa

Atte Kämäräinen

Atte Kämäräinen

050 5165 275

atte.kamarainen@jukkatalo.fi

Myyntialue:
Porvoo, Sipoo, Helsinki, Askola, Lapinjärvi, Loviisa, Myrskylä, Pukkila

OuluKempeleentie 7 B,
90400 Oulu

Sakari Myllyneva

Sakari Myllyneva

044 5045 840

sakari.myllyneva@jukkatalo.fi

Tiina Kantola

Tiina Kantola

040 661 9884

tiina.kantola@jukkatalo.fi

JärvenpääMannilantie 10B,
04400 Järvenpää

Mirka Rautavuori

Mirka Rautavuori

050 379 99 20

mirka.rautavuori@jukkatalo.fi

Leila Eloranta

Leila Eloranta

040 6341 794

leila.eloranta@jukkatalo.fi

TamperePalmrothintie 2,
33950 Pirkkala

Petteri Uusi-Erkkilä

Petteri Uusi-Erkkilä

045 174 3999

petteri.uusi-erkkila@jukkatalo.fi

Marco Rosengren

Marco Rosengren

0400 739 641

marco.rosengren@jukkatalo.fi

TurkuSatakunnantie 162,
20320 Turku

Matias Pitkänen

Matias Pitkänen

040 707 4281

matias.pitkanen@jukkatalo.fi

Jouni Sandvik

Jouni Sandvik

0400 729 504

jouni.sandvik@jukkatalo.fi

JoensuuTeollisuuskatu 13,
80100 Joensuu

Jouko Heiskanen

Jouko Heiskanen

0500 574 200

jouko.heiskanen@jukkatalo.fi

Heimo Lehikoinen

Heimo Lehikoinen

0400 371 198

heimo.lehikoinen@jukkatalo.fi

RovaniemiLapinkävijäntie 11 C76,
96100 Rovaniemi

Jari Merkkiniemi

Jari Merkkiniemi

040 531 6754

jari.merkkiniemi@jukkatalo.fi

Raahe - KalajokiVanhatie 43,
86100 Pyhäjoki

Matti Korpela

Matti Korpela

0440 383 860

matti.korpela@jukkatalo.fi

SaloHelsingintie 17,
24100 Salo

Matias Pitkänen

Matias Pitkänen

040 707 4281

matias.pitkanen@jukkatalo.fi

LohjaSuurlohjankatu 1,
08100 Lohja

Matias Pitkänen

Matias Pitkänen

040 707 4281

matias.pitkanen@jukkatalo.fi

LahtiVesijärvenkatu 38,
15140 Lahti

Lari Kuikka

Lari Kuikka

050 571 8377

lari.kuikka@jukkatalo.fi

InkooTähteläntie 48,
10210 Inkoo

Jyrki Määttä

Jyrki Määttä

0400 515 160

jyrki.maatta@jukkatalo.fi

KuopioHaapaniemenkatu 21,
70110 Kuopio

Petri Koskinen

Petri Koskinen

0400 206 245

petri.koskinen@jukkatalo.fi

KankaanpääSarakatu 5,
38700 Kankaanpää

Jukka Tutti

Jukka Tutti

050 367 4040

jukka.tutti@jukkatalo.fi

MuonioPuthaanrannantie 18,
99300 Muonio

Markus Ilmola

Markus Ilmola

050 593 7730

markus.ilmola@jukkatalo.fi

PoriPohjoiskauppatori 3,
28100 Pori

Sari Uusitalo

Sari Uusitalo

040 709 2531

sari.uusitalo@jukkatalo.fi

JyväskyläVapaaherrantie 2,
40100 Jyväskylä

Niko Kaulio

Niko Kaulio

040 549 8167

niko.kaulio@jukkatalo.fi

LappeenrantaValtakatu 38 lh 3,
53100 Lappeenranta

Pia Westerlund

Pia Westerlund

050 406 9462

pia.westerlund@jukkatalo.fi

HämeenlinnaViipurintie 7,
13200 Hämeenlinna

Seppo Kervinen

Seppo Kervinen

0400 468 657

seppo.kervinen@jukkatalo.fi

KokkolaPitkänsillankatu 12,
67100 Kokkola

Sakari Myllyneva

Sakari Myllyneva

044 5045 840

sakari.myllyneva@jukkatalo.fi

PorvooMannerheiminkatu 28,
06100 Porvoo

Atte Kämäräinen

Atte Kämäräinen

050 5165 275

atte.kamarainen@jukkatalo.fi

IiKirkkotie 8,
91100 Ii

Tiina Kantola

Tiina Kantola

040 661 9884

tiina.kantola@jukkatalo.fi

VaasaOpistokatu 11,
65100 Vaasa

Aapo Koskimäki

Aapo Koskimäki

040 6621 970

aapo.koskimaki@jukkatalo.fi

SeinäjokiRakuunakatu 1,
60100 Seinäjoki

Aapo Koskimäki

Aapo Koskimäki

040 6621 970

aapo.koskimaki@jukkatalo.fi

MikkeliSavilahdenkatu 5-7,
50100 Mikkeli

Timo Laitinen

Timo Laitinen

040 566 7348

timo.laitinen@jukkatalo.fi

HyvinkääValtakatu 1,
05800 Hyvinkää

Jussi Hovi

Jussi Hovi

040 590 4090

jussi.hovi@jukkatalo.fi

YlivieskaAsemakatu 4,
84100 Ylivieska

Sakari Myllyneva

Sakari Myllyneva

044 5045 840

sakari.myllyneva@jukkatalo.fi

KouvolaTommolankatu 5 (2. krs.),
45130 Kouvola

Juha Korhonen

Juha Korhonen

040 680 8553

juha.korhonen@jukkatalo.fi

Myyjävideot

Sari uusitalo toimivien tilojen toteuttaja

Sari uusitalo toimivien tilojen toteuttaja

Jukka tutti rakennuttajan peruskivi

Jouko heiskanen 1500 talon mies

Ota yhteyttä tai pyydä tarjous

Rakennan:

Rakennuspaikkakunta/ -alue on tiedossa:




Kirjoita halutessasi viesti: